Buty na koturnie czy z cholewkami – jakie wybrać?

Bez problemu większość fashonistek jest w stanie wyróżnić wszystkie rodzaje obuwia damskiego. Jednak czy tylko one są z tym zapoznane? Otóż dzisiaj wiele producentów jak na przykład ZOiO. Oferuje w swoich ofertach modne modele obuwia takiego jak buty na koturnie.

Jednak wiele z nas wyróżnia trzy rodzaje tz. butów z cholewami. A mianowicie:
– sztyblety, które charakteryzują się gumowymi wstawkami, które mają na celu ułatwienie ich zdejmowania.
– bojówki, to sławne glany, których wygląd jest inspirowany wygładem istnie z wojskowego munduru.
– kozaki, tych butów nikomu nie trzeba przedstawiać.

koturnyWysokość obuwia, ma znaczenie?

Wysokość cholewki buta jest to indywidualna kwestia. Możemy znaleźć wiele butów, które śmiało skomponują się ze znaczną częścią naszej garderoby. Jednak wato zwrócić uwagę na to aby wybrać buty były odpowiednie do typu naszej sylwetki. Bo nie również i buty mogą wpłynąć na nasz wygląd. Kwestia tego czy buty na koturnie czy na cholewkach to dość indywidualna kwestia. Wszystko zależy tak jak już zostało wspomniane od tego co chcemy osiągnąć, wybierając odpowiednie obuwie dla siebie. Jednak jeżeli wybierać miedzy butami na koturnie a na cholewce. To latem zdecydowanie lepiej postawić na modele na koturnie. Dzięki nim będziemy mieli pewność komfortu. A co za tym idzie dopasujemy je do znacznej części letniej garderoby. Tutaj wybór jest dość duży i nie ma problemu, żeby założyć je zamiast szpilek do pracy i stawiać pewne kroki. Tym bardziej, że buty na koturnie są niezwykle modne w ostatnich sezonach. A tym bardziej są idealnym dodatkiem do casualowych jak i tych zdecydowanie oficjalnych stylizacjach. Tym bardziej będą świetnym rozwiązaniem jako stylowe obuwie do biura czy nawet niedzielne spacery z ukochanym.

cholweaButy z cholewkami mogą być świetnym wyborem w nico chłodniejsze dni. Ale również i one potrafią świetnie spisać się w stylizacjach stricte biurowych. Jednak jeżeli chcesz wybrać tego typu buty to na tego typu obuwie warto zwrócić uwagę wczesną wiosną lub jesienią. Jednak na lato jeżeli wybierać między butami na koturnie a z cholewkami, to warto zdecydować się na te pierwsze. Żaby komfort podczas wysokich temperatur, a zarazem nasze piękne nogi były w pełni podkreślone. Ale oprócz czółenek czy butów z cholewkami wiele ciekawych propozycji taniego obuwia na cały rok można znaleźć na stronie https://zoio.pl/obuwie. Dzięki czemu będziemy w stanie znaleźć idealne buty na cały rok.