Jak kupować buty?

      Brak komentarzy do Jak kupować buty?

Nie jest łatwo znaleźć takie jakie nam pasują. Sprawdź mój sposób!

srebne szpilkiIdealnym rozwiązaniem na początek to zmierzenie długości stopy. Czyli wymierzenie odcinka od pięty do największego palca. Tak poznamy jaki rozmiar butów nam przypadnie. I to najlepszy sposób na każdorazowe wybranie buta. Ponieważ wszystkie sklepy jak na przykład https://zoio.pl/obuwie dają rozmiarówkę. I tak najłatwiej wybrać buty. Wtedy można prawie że kupować na ślepo wiedząc że zawsze trafimy w swój rozmiar. Jednak zawsze warto przyjrzeć się temu ponieważ czasem , te rozmiarówki odbiegają od siebie. Mimo wszystko ja kupuje buty na zasadzie jakie mam nike takie inne mi będą pasować i do tej pory nigdy się nie pomyliłam.

Jaki fason mi odpowiada.

Tutaj zależnie od naszego upodobania i stylu. Nie można też ugrzęznąć w jednym ze styli gdyż prędzej czy później przeje się nam pozostawiając nam tylko pustkę, smutek i nudę w naszym wyglądzie. Ja obok swoich ukochanych trampek i air maxów zawsze chętnie zakładam szpilki. Uwielbiam przesiadać się z lekkości i uniwersalności w drapieżną kobietę co żadnych wyzwań się nie boi. Kobiecość, to ważne słowo, które towarzyszyć nam będzie w klasycznym połączeniu szpilek z sukienką. Czerń i czerwień to pierwszy z wielu możliwych połączeń. Dodatkowo krem i czerwień to niby awangardowe ale jednak ciekawe rozwiązanie.

Moja ulubione buty.różowe szpilki

Zdecydowanie kocham trampki. Uniwersalność i styl które dają są wręcz boskie a ja sama czuje że w nich mogę robić wszystko. Szpilki są zaraz obok jednak tutaj bieg na przełaj na autobus to już farsa. Więc muszę robić zapasy czasowe aby móc kroczyć swoim zmysłowym ruchem w pozie pięknej damy. Uwielbiam też buty sportowe, ponieważ zakochałam się w siłowni. Wiadomo nie od dziś że sport to zdrowie ale równie dobrze popis naszego gustu. Spodni na siłownie szukałam dwa tygodnie, musiały mi odpowiadać pod każdym względem. O butach nie wspomnę, jednak taki wydatek nawet na zoio zawsze się zwróci.