Jesień do dobry moment na płaszcz.

      Brak komentarzy do Jesień do dobry moment na płaszcz.

Idealna pora aby wyposażyć się w https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/plaszcze-jesienne gdzie buduje to  bardzo ciepły i modny zestaw.

Nie ma lepszej stylizacji niż tak która gwarantuje Ci komfort, ochronę przed nieprzyjemną pogodą a co najważniejsze będzie idealnym rozwiązaniem dla całości stylizacji. Ja jestem po uszy zakochana w stylu jesieni nie dlatego że panują w nim kolory podchodzące pod prawie że jedna barwę. Jednak dlatego że można odróżnić się od każdego i w całości prezentacji zbudować genialne pomysły uderzajcie w monotonię całej pory roku. Ja w tym sezonie widzę się w dość pastelowym czerwonym płaszczyku czy żółtej kurtce. Może zbyt jaskrawa jednak mnie przyciągają jej możliwości i zdolność dobierania takich produktów jakie tylko chcemy.

Jak widzicie się w dodatkach?

Kocham czarne buty, szczególnie botki. Na taką pogodę będą moim zdaniem perfekcyjnym wyborem ponieważ dadzą radę nas ochronić przed deszczem kałużami i błotem. Dodatkowo są dosyć ładne wiec świetnie dadzą radę jeśli chodzi o mądrze wybraną kompozycje. Ponieważ ja sama kocham proste jednak bardzo kobiece rozwiązania dlatego goszczą u mnie najczęściej na nogach w tym okresie. Jak jest u was? Dodatkowo nie wyobrażam sobie innej stylizacja niż taka, która uchroni mnie przez negatywnym wpływem aury a dodatkowo będzie wyglądać perfekcyjnie. Dobieraj do tego lekkie elementy, przeładowanie nie jest dobrym elementem.

Moc w szczegółach.

Mam tu na myśli elementy takie jak kolor czy kompozycje makijażowe. Wszystko bowiem w całości określa wizerunek jesiennej stylizacji z modnym tanim płaszczem. Jeśli brakuje Ci pomysłów sprawdź na ZOiO i dają one bardzo przyjemne i wizualne inspiracje. Moją ukochaną są spódnice i szpilki czy czółenka. Prostota to najlepsze co można osiągać w swoich stylizacjach.