Jesień jako czas przygotowań – modne sukienki!

Tuż, tuż wesoła wakacyjna pogoda zmieni swoje oblicze w paskudną jesienną chandrę. Sukienka z https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki, myślę że jako pierwsza reanimuje złe samopoczucie z powodu jesieni.

 

Gdy nadchodzi koniec lata, gdy dni coraz zimniejsze a deszczów coraz więcej nasza szafa już powoli zamieniana na elementy ciepłe i bardziej monotonne. W szafie przybywa coraz więcej zgniłej zieleni, czerni, tonie wręcz w pewnym załamaniu kolorów chłodnych. Myślę że to złe podejście, należy wybierać kolory jasne, pełne życia aby nie tylko fajnie się prezentować ale również dobrze się pomagać nam w zwiększeniu barw podczas jesiennej monotonii.

Lato nie oznacza końca barw z jasnej, cieplejszej części

To iż zaczyna się powolny sen zimowy nie powinno oznaczać zamknięcia się barwy żółte, jasno zielone czy różowe. Sukienki w takich kolorach powinny być naszym częstszym wyborem aby móc budować z nich idealne stylizacje. Czy to w kolorach różowych czy zielonych, dobrze skomponowane suknie świetnie spiszą swoją rolę. Ważne jest aby jednak nasze elementy nie były w stu procentach kolorowych. Nie wyglądajmy znów jak choinka.  Stonowane szare czy kremowe kolory super sprawdzą się jako dodatek do takich kolorów. Fajną barwą są kolory kremowe i beżowe, te również fajnie się wpisują w cały element i otoczkę tej pory roku.

Spirala kolorystyczna, którą nakręca się wokół zawsze wiąże się ze smutnym przygnębiającym kolorem. Warto wyposażyć swoją w szafę również w fajne dodatki aby jeśli nasz sukienka ma jedna barwę to dodatek fajnie urozmaicał całą stylizację. Do tego starajmy się częściej nosić buty na szpilce. Botki czy same szpilki dają nam pełną kobiecość i klasykę. Takie piękne połączenie nadaje nam niesłuchanej pewności siebie. Myślę że warto często korzystać z takich elementów dla naszej własnej satysfakcji

Łączmy zawsze szpilki z sukienkami.

Kreatywność nie musi wypływać z takiej kreacji ale ład, porządek i zamiłowanie do klasyki jak najbardziej.  Nie ma nic cudowniejszego od nuty kobiecości w każdym wyglądzie. Na pewno jeszcze raz zajrzę na https://zoio.pl aby pomyśleć jeszcze nad kilkoma kreacjami. Warto zawsze budować wygodne i piękne kreacje, sukienki zawsze będą modne.