Kiedy moda jest właściwa?

      Brak komentarzy do Kiedy moda jest właściwa?

Kiedy mogę moda jest wyrazem emocji, mojego charakteru i osobowości. Celuje w dobry gust więc spódnice są zaraz obok spodni.

Styl to nie tylko kreacje zakładane na bale. To codzienność, to w czym chodzisz i co najczęściej kurtka-jesienna-lub-wiosennagości na Tobie. Dlatego nie ma u mnie nigdy przypadkowych dodatków czy ubrań które świetnie rozwiązują pewne problemy. Zawsze staram się być pewna że użyłam najlepszego stylu, najlepszych rozwiązań i najmodniejszych elementów. Skupiam siew prawdzie na dodatkach jednak całość musi być skąpana w opływie w kolory i świetne przejścia. Lekkie dodatki dodają tylko elegancji lub kobiecości. Pięknie wypełniają luki i skręcają się w cudowną całość.

Czy moje półki się uginają?

I tak i nie, mam ograniczona liczbę ubrań, które z rzadka wymieniam na świeższe kolekcje bądź ze znudzenia. Pozwalam sobie na małe szaleństwa lecz częściej widać we mnie upodobanie do dopełnienia i pewności czy jest to kolor nietuzinkowy i czy pokryje się z zawartością szafy. Nie mogę sobie pozwolić na przypadek i to że będzie to sprawny ruch. Zawsze idę w możliwą stronę by móc uzyskać dosyć ciekawe rozwiązania. I buty, które maja na celu określenie czy jesteśmy kobietą czy jeszcze dziewczynką. Chociaż czasem mają one charakter zmieniający bardzo spiętą kreację w przyjemny dla oka obraz.

Stawiam tylko na pewniaki.

Określiłam sobie cel w do którego idę, nie chce tracić ani chwili tylko prędko określam to w którą stronę ma iść. Nie mam tutaj nigdy pewności czy spotkanie albo impreza ma charakter zabawowy czy jednak oficjalny i warto mimo wszystko zachować szpilki na stopach. Spódnice i sukienki jednak nawet bez okazji nie chce tracić nawet sekundy na poczucie kobiecości i możliwości do spełnienia się.