Modne espadryle, z czym warto je nosić latem?

Jeżeli szukasz odpowiedniego obuwia, które sprawdzi się latem. To z pewnością nie możesz przejść obojętnie obok espadryli. Według mnie to jedne z najwygodniejszych butów na lato. Idealnie mogą Tobie zastąpić zarówno kultowe baleriny jak i sandały.

Jednak jeżeli postawisz swój wybór na espadryle to warto abyś wiedziała z czym wypada je dla nas łączyć. Bez wątpienia latem wiele z nas z chęcią sięga po delikatne sukienki, koszulki czy wygodne krótkie spodenki. Aby odrobinę nadać świeżości swojej garderobie. Lecz to właśnie letnie obuwie powinno być u nas na pierwszym miejscu.
W tym miejscu warto zaznaczyć, że espadryle będą idealnym połączeniem z jakże modnym marynarskim lookiem. Czyli kolory biel i niebieski dodatkowo pasy w tym sezonie będą świętym a co najważniejsze modnym połączeniem. Obstawiam że podobnie jak w poprzednim tak i w tym roku espadryle będą z najczęściej wybieranych butów na to lato.

Z czym warto połączyć espadryle?

Espadryle są świetnym wyborem na lato, jednak nie wypada ich zakładać do swoich eleganckich stylizacji. Mimo, że jesteśmy w stanie znaleźć modele zarówno w jednolitych kolorach jak i wzbogacone w różne zdobienia. Kolejną ważną uwagą z mojej strony będzie to, że te buty zakładamy na bosą stopę. Jest to ważne bo zdarza się dla mnie spotkać z kobietami popełniającymi ten błąd. Śmiało możemy je zakładać do krótkich spodenek, spodni i sukienek.
Obecnie w sklepach jest wiele modeli espadryli od tych na płaskiej podeszwie jak i tych na koturnie. Lecz jak wybrać te które będą idealne dla nas? To dość problematyczne pytanie, gdyż ilość propozycji spośród których mamy wybór jest przeogromny. Ale na wszystko zawsze jest sposób. W pierwszej kolejności zwracajmy uwagę na to z jakiego materiału zostały wykonane. Według mnie jest to klucz do sukcesu. Ponieważ wszystkie chcemy czuć się bardzo swobodnie i nie chcemy by nasza stopa się pociła lub pięta się szorowała.

Espadryle jako jedne z nielicznych butów są świetnym uzupełnieniem miejskich stylizacji. Temu też bez problemu połączysz je z większością swojej garderoby. Bez ryzyka możesz postawić na modele w jednym kolorze. Jeżeli jednak lubisz eksperymentować i przyciągać spojrzenia swoimi stylizacjami, to zwróć uwagę na modele ciekawie ozdobione.