Tuniki damskie pomogą ci ukryć fałdki na brzuchu…

Zapewne masz kilka nieładnych fałdek na brzuchu (a kto nie?!) i chcesz je ukryć. Nosisz wybrzuszone bluzki, bezkształtne tuniki damskie, robisz wszystko, aby nie ukazywać swojej sylwetki. Ale czy tak należy czynić? Ukryte pod warstwami materiału uzyskujemy efekt odwrotny od zamierzonego. Musisz starannie dobierać ubrania dla siebie w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/tuniki , podkreślać swoje ciało i odpowiednio je prezentować. Bo chociaż brzuch jest źródłem twoich kompleksów, to jednak jest jeszcze wiele zalet, które powinnaś pokazać światu! Oto kilka prostych wskazówek jak to zrobić.

Odpowiedni krój dla ciebie to prosty i dopasowany, bez fałdek na brzuchu. Aby mieć pewność, że ubranie powinno być wygodne, wybierz dobrze dopasowane tuniki damskie. Ciekawym wyborem mogą być też sukienki rozkloszowane, które podkreślą piersi i nie będą kleić się do brzuszka. Taka sukienka lub dłuższa tunika rozszerza się tam, gdzie masz różne nieładne fałdki, które chcesz ukryć. Noś długie tuniki z głębokim dekoltem, aby odwrócić uwagę od brzuszka.

tuniki damskieA jakie kolory sprawdzą się najlepiej? Wszystkie kobiety wiedzą, że czerń wyszczupla – ale dlaczego? Czerń jest neutralnym kolorem tła – jasne barwy przyciągają uwagę, na przykład czarna tunika sprawi, że ludzie zwrócą uwagę na jasne rajstopy. Układając swoją stylizację wybierz ciemne kolory, takie jak czarny, szary, khaki, miedź, a nawet ciemnoniebieski. Ciemne kolory wyszczuplają cię, ale tylko te, które pasują do Twojej karnacji. Nigdy nie mieszaj więcej niż trzy kolory lub odcienie, aby nie wyglądać zbyt ciężko. Stosuj jasne akcenty z rozwagą.

Dobre materiały są miękkie, jak letnia bawełna, żorżeta czy jedwab. Wszystkie linie pionowe są mile widziane, aby odciążyć sylwetkę – zarówno w przypadku bioder, klatki piersiowej, jak i żołądka. Tu również przydadzą ci się legginsy i rajstopy – zwłaszcza obcisłe rajstopy wyszczuplające potrafią zdziałać cuda. Są one dostępne we wszystkich kolorach i grubościach. Spłaszczają i wygładzają brzuszek, są idealne do spódniczek i spodenek. Idealne nadają się do tunik damskich – wiosną nie będzie nic dziwnego, że dobrałaś cieliste rajstopy do krótszej tuniki.