Moje ubrania do pracy. Odzież wierzchnia? To tylko one.

Jak dobrze wyglądać w pracy? To nie łatwe pytanie i nie łatwa odpowiedź. Każda praca ma inne wymagania. Mam kilka uniwersalnych tipów.

Warto skupić się tutaj na czymś zewnętrznym. Dobra lekka kurtka lub coś z pazurem jest tutaj moim największym celem. Dlatego że są takim innym odmiennym elementem, który możemy podłączyć zupełnie nie związanym z daną profesją. Oczywiście są odmienne reguły i czasem jednak w skomponowaniu takiej idealnej stylizacji zawsze warto kierować się zmysłem. Poczucie gustu jest bardzo ważnym czynnikiem i od niego powinniśmy kierować każdą decyzją co jest dobre a co nie. Dodatkowo nie wiecie jak ważne są dodatki. Aby kurtka dobrze pasowała zdecyduj jaką torebkę i jakie buty założysz. Ponieważ ten czynnik jest absolutnym must have w wiedzy co powinno się dobierać do sytuacji, ponieważ kurtka czy ramoneska z zoio fajnie przykryją naszą główną cześć.

Więc jaka kurtka bedzie dobra?

Klasycznie czerń lub szary to bardzo uniwersalne kolory pasujące do nawet nie wszystkich ale zdecydowanej większości kolorów. Szary to zdecydowany przyjaciel mocno jaskrawych kolorów. Czerń to stabilna przystań dla stonowania i kobiecości. Warto przyglądać się też trendom i tym co one sugerują. Moim innym spostrzeżeniem albo raczej inspiracją powinny być dobre dodatki, w zime kolor szalika i rękawiczki, w lato i wiosnę czapki, okulary a nawet lekkie buty. W jesieni to czas płaszczy i fajnych lekkich szali. Wszystko tylko i wyłącznie zależy od waszej wyobraźni i umiejętności dobrego dobrania wszystkich dodatków.

Gdzie leży granica?

Tam gdzie przesadzamy w ilości dodatków. Dla mnie teraz strzałem będą ramoneski i mała torebka, prawie kopertówka. Dlatego że ten mały pazur będzie dobrą odpowiedzią na stworzenie niesamowitego rozwiązania.Dlatego w zoio znalazłam kilka ciekawych rozwiązań i inspiracji do kolejnych pomysłów. Myślę że nie tylko blogi ale i sklepy pomagają lepiej tworzyć piękne rozwiązania. Pamiętaj że kurtki, płaszcze i cała odzież wierzchnia to dobra sprawa dla zrobienia czegoś indywidualnego.