Jak wygląd zewnętrzny wpływa na postrzeganie.

O tym jak sam ubiór wpływa na pogląd można nawet wydedukować bez czytania.

szara sukienkaJak bardzo przyczyniają się do tego paznokcie dane mi było przeczytać na stronie eleganckie-torebki.pl/idealne-paznokcie-randke/i przekonało mnie to aby napisać posta. Sam fakt zadbanych dłoni bardzo pokazuje nasze przywiązanie do higieny i naszej kultury. Skąd takie śmiałe wnioski? A stąd że rękoma robisz wszystko – jesz, witasz się, przewijasz strony w telefonie. Zarazki, bakterie, negatywne działanie środowiska zmusza nas do ciągłego nawilżania czy przycinania skórek. Do tego sam paznokieć to rzecz diabelnie ważna. Każda z nas bez wyjątku dba o to by mieć jak je w jak najlepszej kondycji.

Połamane paznokcie? To nie u mnie.

Kwestią dość oczywistą jest że dobrze dobrany kolor bardzo uatrakcyjnia naszą stylizacje oddając jej już wszystko, zbierając plon w postaci zachwytu i komplementów. Moim zdaniem kolor nie powinien być wybierany do całej stylizacji, powinien się odróżniać dając też pewien pretekst do odwracania wzroku. Gestykulacja i umiejętność przenoszenia mowy ciała na aspekt dodatków jest cechą diabelnie ważną. Im jakiś element bardziej nas wyróżnia tym lepiej. Oczywiście pozytywny 😛 Z racji tego że każdy lubi inny kształt paznokcia dlatego ten temat to tylko indywidualna kwestia. Wspomnę tylko iż to kształt „migdałka” jest najbardziej popularny w ostatnich sezonach.

Kwestia koloru to kwestia stylizacji.

Wszystko zależy od tego jakie spotkanie jest przed nami. Kwestia kolorystyczna to tylko końcowa zależność tego jaki strój włożymy. Najlepiej przemyśleć to do dwóch dni wcześniej. Aby nie bawić się w tak zwane „szybko szybko” gdyż bardziej zepsujemy niż naprawimy. Ważne jest bowiem pokazanie że jesteśmy przygotowani pod każdym względem. A dbałość  o każdy aspekt naszego ciała jest tylko tego potwierdzeniem. Wszystko zawsze musi być dopięte na ostatni guzik aby już nawet typowe wyjście do pracy było tylko kwestią wybrania żakietu czy spódnicy. Więcej fajnych porad znajdziecie na eleganckie-torebki.pl. Zapraszam serdecznie. Z pozdrowieniami!