Żakiety damskie – droga do sukcesu.

      Brak komentarzy do Żakiety damskie – droga do sukcesu.

To nie tylko fajny dodatek, ona nadaje Ci elegancji i powagi. Damska marynarka ma swój większy cel.

Świetnie spisują się w środowisku biurowym i bankowym. Idealne dla handlowców czy bizneswoman, która cechuje się prawdziwą damą pełną wdzięku i elegancji. Wpasowuje się idealnie w potrzeby kobiet sukcesu dając im wiele elegancji i powagi. Kobiecość nadaje tutaj dodanie spódnicy i szpilek, wtedy mogę śmiało powiedzieć „ta stylizacja jest perfekcyjna”. Tak przygotowana jesteś nie tylko pewna siebie, mówisz na trochę innym poziomie tak samo Twoje wypowiedzi są sensowne i zawsze zwięzłe. Spełnieniem każdej stylizacji są dobrze dobrane dodatki. Tu możemy wybierać z dość wąskiej grupy. Czyli zdecydowanie delikatna biżuteria nie odwracająca wzroku abyśmy mogły być idealną sferę do działań.

Żakiet to również dobra dodatkowa skrytka.

Do przechowywania telefonów, gum, czy dokumentów. Czy też jeśli mamy ten zły nawyk  mamy tam paczkę papierosów. Świetnie maskuje inne ciuchy lub niepasująca koszule. Przy okazji pasuje do kilku innych potrzeb. Świetnie spisuje się na randkę czy wspólne wyjście. Fajnie wpasowuje się w rodzinne spotkanie, miło akcentuje się ze spodniami typu jeans czy tymi w kant. Wszystko naturalnie jest naszą interpretacją i montowane jest do naszych potrzeb. Świetnie zastępuje kurtkę czy to zwykła czy skórzaną. Oczywistą sprawą jest nie łączenie tego z sportowymi ciuchami jako samodzielnie można pomyśleć. To są takie przeciwieństwa które nawet mimo awangardy nie mają szansy się połączyć.

Idealne na wiosnę i ostatnie promyki słońca.

Fajnie komponują się z wiosna i letnimi powiewami słońca. Dla każdej kobiety jak znalazł. Moim zdaniem jeśli chcesz być elegancka i przynieść sobie zysk lub swojej firmie. Naturalnym odruchem będzie komponowanie wszystkich elementów w jedną spójną całość. Idealne dla nas będzie również dobieranie spódnic czy spodni w kant. Nie będziemy zbyt oficjalni ale również na tyle że w każdej okazji będziemy mogli wykorzystać naszą przewagę. Do tego ładny makijaż , również delikatny i całość prezentuje się świetnie.

Pozdrawiam.